Drzwi

Jokerbud oferuje wszelką fachową pomoc przy zakupie każdych drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznym, łącznie z ich transportem i profesjonalnym montażem, tak aby zapewnić Państwu komfort życia i zabezpieczenie danej posesji. W naszej ofercie znajdziecie państwo m.in:


Drzwi Zewnętrzne

Drzwi PCV

Drzwi wejściowe z PCV to połączenie niezwykłej estetyki z najwyższą jakością wykonania i zastosowaniem innowacyjnych technologii. Ten wariant wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki szerokiemu wyborowi kształtów, kolorystki, zdobień i przeszkleń. Drzwi zewnętrzne z PCV charakteryzują się wysoką jakością izolacji termicznej i akustycznej oraz są niezwykle odporne na próbę ich wyważenia.

Drzwi stalowe

Ten rodzaj drzwi należy do typu drzwi wielofunkcyjnych najlepiej sprawdzających się w wejściach do domów jednorodzinnych lub mieszkań w bloku. Skrzydło drzwi stalowych zazwyczaj wykonane jest z ocynkowanej blachy, którą można dowolnie pomalować i przeszklić według wybranego wzoru.

Drzwi aluminiowe

Aluminium zastosowane w tego typu drzwiach jest materiałem niezwykle odpornym na zniszczenia i wpływ czynników atmosferycznych, zatem nie wymaga częstej renowacji i może Państwu służyć przez długi okres czasu. Nowoczesna technologia wykonania umożliwia wybór pożądanego koloru oraz wzornictwa.


Drzwi Wewnętrzne

Najwyższa jakość wykonania, starannie wyselekcjonowane materiały oraz paleta kilkudziesięciu kolorów na pewno pozwoli dobrać odpowiednią opcję do każdego wnętrza. W naszej ofercie znajdą Państwo również futryny i ościeżnice do każdego rodzaju drzwi

Proponujemy następujące rozwiązania:

Drzwi jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe w różnorakich kolorach z dowolnymi przeszkleniami oraz bogatym wzornictwem

Drzwi przesuwne to idealne rozwiązanie w pomieszczeniu zbyt małym na zamontowanie drzwi uchylnych

Drzwi przesuwne w kasecie niezwykle funkcjonalne ze względu na wbudowaną kasetę (osłoniętą na przykład płytą kartonowo-gipsową), w której chowa się skrzydło wykonane w dowolnej kolorystce i stylu

Ościeżnice z różnych materiałów pasujące do każdego rodzaju drzwi.