Okna

W naszym asortymencie stolarki okiennej znajdziecie państwo


Standardowe okna PCV

Jest to najbardziej ekonomiczna i najczęściej spotykana opcja okien z PCV w naszych miastach. Znakomicie sprawdzają się w większości budynków, ponieważ posiadają standardowe wymiary, są niezwykle wytrzymałe i łatwe w konserwacji.

Energooszczędne okna PCV

Są to okna o najwyżej „klasie A” (najlepsze parametry cieplne), w które warto zainwestować ze względu na ich właściwości termoizolacyjne, pochłanianie hałasu, trwałość, niezwykłą estetykę i co najważniejsze – odczuwalne zminimalizowanie kosztów energii grzewczej w pomieszczeniach.

Dźwiękoszczelne okna PCV

Propozycja dla wszelkich biur, placówek użyteczności publicznej, sklepów i budynków mieszkalnych znajdujących się w centrach miastach i przy najbardziej ruchliwych arteriach komunikacyjnych. W oknach tego typu stosuje się specjalne szyby o zwiększonej dźwiękochłonności oraz dodatkowe doszczelnienia okuć.

Antywłamaniowe okna PCV

Warto zastanowić się nad zakupem tego rodzaju okien, jeżeli chcemy w sposób szczególny zabezpieczyć swoją posesję. Dodatkowe środki zainwestowane w okna antywłamaniowe mogą okazać się bezcenne w obliczu próby włamania do naszego domu. Zbrojone szyby oraz okucia antywyważeniowe powinny skutecznie zniechęcić potencjalnego włamywacza.

Podawcze i przesuwne okna PCV

Okna podawcze są to małe okienka znajdujące się zazwyczaj w aptekach bądź lokalach gastronomicznych, będą częścią np. drzwi wejściowych bądź głównej witryny. Istnieje także możliwość instalacji uchylno-przesuwnych drzwi tarasowych o wysokich parametrach termoizolacyjnych i antywyważeniowych.

Okna nietypowe i witryny

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo również możliwość nabycia witryn sklepowych i ekspozycyjnych oraz okien o dowolnym kształcie, które będą podkreślać unikatowy wygląd Państwa budynku.

Okna Drewniane

Standardowo okna wykonane są z sosny lub meranti. Do wykończenia powierzchni stosowany jest system trójpowłokowy zapewniający długotrwałą ochronę, dzięki innowacyjnej technologii PowerFeed. Drewno jest klejone warstwowo, słojami w odwrotnych kierunkach, co zapobiega ich deformacji.